м. Кривий Ріг, пр-т Гагаріна, 5а 95 квартал (2 поверх)

+380674939720

Телефонуйте з 10:00 по 20:00

Бронювання турів онлайн

Татьяна
11.07.2020 09:04:44
Швидкий зв'язок з нами

10 найкращих готелів з аквапарками на Анталійському узбережжі Туреччини

Полюбляєте активний відпочинок? Туреччина, одна з не багатьох країн, де в готелях пропонується широкий спектр інфраструктури для анімації, спорту та розваг. У цій статті ми вирішили зробити акцент саме на аквапарки. Пропонуємо Вашій увазі 10 найкращих готелів з аквапарками на Анталійському узбережжі Туреччини за версією редакції. Ми впевнені, вам сподобається, а особливо нашим маленьким туристам.Поїхали!

Розпочинаємо з готелю Long Beach Resort & Spa 5*. Розташований він у районі Турклер, який відомий своїми чудовими піщаними пляжами. Діти точно не будуть сумувати: чудова анімаційна програма, міні-клуби, аквапарк з 10 гірками, 5 дитячих басейнів (один з яких з атракцією "Піратський Корабель") та парк атракціонів. Чудовий варіант «ціна-якість» для відпочинку з дітьми! 

Розташований в Сіде, посеред пальмового гаю, який забезпечує відпочиваючим особливий мікроклімат і чисте повітря. На території цього спа-готелю знаходиться великий аквапарк з 12 гірками для дорослих і 15 дитячими водними гірками. Одним словом, нудьгувати не доведеться ні дорослим, ні дітям.